Hello Cup menstruacinė taurelė. Kodėl verta? Koks mano dydis? Kaip naudotis?

Hello Cup menstruacinė taurelė

Tavo nauja geriausia draugė – Hello Cup menstruacinė taurelė. Kodėl verta?

Menstruacinės taurelės Hello Cup su pasididžiavimu gaminamos Naujojoje Zelandijoje. Dviejų naujazelandiečių – Robyn McLean ir Mary Bond – pažįstančių viena kitą visą gyvenimą sukurta taurelė gaminama iš aukščiausios klasės vokiško medicininio termoplastinio elastomero – tai specifinė plastiko rūšis, populiariai vadinama TPE.

Hello Cup taurelės sąmoningai gaminamos iš TPE. Pasibaigus taurelės naudojimo ciklui, ją galėsite atiduoti perdirbti – TPE yra visiškai perdirbama medžiaga. Be to, TPE pasižymi maloniu komfortu liečiant, yra švelni prisilietimams ir hipoalerginė – idealus pasirinkimas ir toms moterims, kurios netoleruoja silikono.

Hello Cup taurelėse nėra gumos, latekso, sunkiųjų metalų ar kitų nereikalingų medžiagų. Taurelės nudažytos sertifikuotais maistiniais dažais, atitinkančiais ES ir FDA (JAV Maisto ir vaistų departamento) standartus.

Tinkamai prižiūrėdama Hello Cup taurelę, galėsite ją naudoti net 5 metus. Skamba nuostabiai, tiesa?

Taurelės kūrėjos Robyn ir Mary pasakoja: “Kalbant apie lyties organus, esame visiškai įsitikinusios, kad ten Jūs norite kišti tik patikimus reikalus (ataidi patarimas iš mūsų senelių). Ne visos taurelės yra vienodos. Hello Cup žaidžia aukščiausiose lygoje ir yra registruotos FDA (JAV Maisto ir vaistų departamento).”

Taip, suprantame, galbūt metų metus naudojote tamponus be jokių rūpesčių, tad kodėl verta imtis permainų?

Štai kelios priežastys, kodėl vienkartiniai tamponai ir įklotai nebūtinai yra geriausias pasirinkimas:

 • Jie nesulaiko tiek skysčių, kiek tai daro Hello Cup
 • Jie yra brangūs
 • Jie yra vienkartiniai
 • Jie teršia aplinką
 • Daugelis esančių rinkoje yra chemiškai apdoroti
 • Juos dažnai reikia keisti
 • Tamponų siūlai. Kiek daug nepatogumų ir rūpesčių
 • Įklotai palieka klijų ant Tavo mėgstamiausių kelnaičių, štai kodėl jos neilgai teišlieka mėgstamiausiomis

Manome, kad Tau laikas pasilabinti su Hello Cup, nes:

 • Jas galėsi naudoti daugybę kartų
 • Jos neskleidžia keistų kvapų
 • Viena taurelė tarnaus net kelerius metus
 • Jos talpina savyje net iki 3 kartų daugiau visko nei tamponai
 • Idealiai tinka bet kokio amžiaus moterims, net ir paauglėms
 • Idealus pasirinkimas sportininkėms
 • Su pasididžiavimu gaminamos Naujojoje Zelandijoje
 • Sukurtos moterų
 • Jos tiesiog patogios
 • Jas lengva naudoti
 • Jos neišsausina makšties gleivinės, kaip tai daro tamponai

Įsigyti Hello Cup menstruacinę taurelę gali čia.

Koks yra mano dydis?

Hello Cup galite įsigyti trijjų dydžių: XS (pačią mažiausią), S-M (mažą-vidutinio dydžio) ir L (didelę).

Kaip besuksi, menstruacinė taurelė Hello Cup visuomet yra geras pasirinkimas.

Spręsdama dėl dydžio, duok sau laiko. Žemiau rasi keletą patarimų, kurie gali padėti tinkamai apsispręsti.

XS dydžio taurelė yra pati mažiausia ir minkščiausia Hello Cup taurelė. Tai tobulas pasirinkimas paauglėms, smulkaus sudėjimo moterims ir toms, kurios mėgsta mini dydžio tamponus.

S/M dydžio taurelė tinkama daugumai moterų. Įprastai šio dydžio taureles rekomenduojame moterims iki 35 metų amžiaus. Sportiškos moterys, nepaisant amžiaus ir to fakto, ar yra gimdžiusios vaginaliniu būdu, labiausiai vertina būtent šio dydžio taureles.

L dydžio taurelė yra geras pasirinkimas moterims virš 35 metų, kurios yra gimdžiusios vaginaliniu būdu.

Neslėpsime, renkantis Hello Cup taurelės dydį, kuris būtų tinkamiausias, klaidų ir bandymų metodas neišvengiamas. Nepaisant daugelio moterų manymo, pratekėjimas gali būti požymis, kad taurelė yra tiesiog per didelė, o ne per maža. Verta apsvarstyti ir tokį variantą – turėti dviejų dydžių taureles ir keisti pagal poreikį. Mažesnę rinktis lengvo kraujavimo dienomis, o didesnę – kai išskyrų gausiau.

XS taurelės diametras yra 38 mm, o visas ilgis, įskaitant uodegėlę, yra 57 mm. Joje telpa 17,5 ml skysčių (skaičiuojant iki skylučių).

S/M taurelės diametras yra 41 mm, o visas ilgis, įskaitant uodegėlę, yra 59 mm. Joje telpa 21 ml skysčių (skaičiuojant iki skylučių).

L taurelės diametras yra 45 mm, o visas ilgis, įskaitant uodegėlę, yra 64 mm. Joje telpa 28 ml skysčių (skaičiuojant iki skylučių).

Įsigyti Hello Cup menstruacinę taurelę gali čia.

Kaip naudotis Hello Cup menstruacine taurele?

Taip, pirmą kartą pamačius šią gražuolę gali kilti nuostaba “o, wow, ji atrodo didesnę nei tikėjausi, ar tikrai ten viskas tilps?”. Tačiau kaip jau esame susidūrusios, išvaizda dažnai būna apgaulinga. Hello Cup yra daugkartinė, tad daugiau drąsos ir galėsite ja naudotis mažiausiai penkerius metus. Taurelė pagaminta iš itin saugaus medidicinio plastiko TPE, kuris toks švelnus prisilietimams. Kai tik ją tinkamai įsidėsite, jos nebejusite apskritai. Štai ir viskas. Rekomenduojame šias taureles įsidėti šiek tiek įgaubus ir suspaudus.

Taurelės įsidėjimas

1. Taurelę švelniai įgaubkite į vidų. Švelniai, nes įgaubimas neturėtų siekti taurelės dugno. Kai tik tinkamai įgaubsite, įsikiškite Hello Cup taurelę į makštį.

2. Atleidus pirštą taurelė vėl atsivers ir sugrįš į pradinę formą. Tuomet švelniai timptelėkite, kad taurelės kraštai gerai įsispaustų į makšties sieneles ir taptų sandarūs bei saugotų nuo pratekėjimo. Jeigu taurelės dydis tinkamas ir ji tinkamai įdėta, niekas pratekėti neturėtų. Kaip ir daugeliui dalykų gyvenime, taip ir taurelės naudojimui gali reikėti šiek tiek praktikos, kol įprasite.

Menstruacinę taurelę galima palikti daugeliui valandų, priklausomai nuo menstruacijų gausos. Įprastai gausesnių dienų metu norėsis taurelę išsitraukti kas 3-4 valandas. Lengvomis dienomis, kai menstruacijos ne tokios gausios, galite taurelę palikti iki 12 valandų.

3. Norėdamos ištraukti Hello Cup taurelę, užčiuopkite taurelės dugną ir išvelniai jį suspauskite – tai leis atlaisvinti sandarią sąsają su makšties sienelėmis – ir švelniai ištraukite, laikydamos už uodegėlės. Kai tik taurelę ištraukiate, jos turinį išpilkite į klozetą, perskalaukite vandeniu (arba iššluostykite servetėle, jeigu šalia nėra vandens krano) ir įsidėkite atgal. Paprasta!

4. Kai menstruacijos baigiasi, rekomenduojame sterilizuoti Hello Cup taurelę paprastu būdu: stiklinėje vandens ištirpinus ¼ sterizilavimui skirtos tabletės. Arba galite greitai taurelę apvirti verdančiame vandenyje (tačiau neleiskite taurelės dugnui pasiekti puodo dugno; labai tinka pasitelkti mažą sietelį ar virtuvines žnyples, padėsiančius išlaikyti taurelę toliau nuo puodo sienelių).

Įsigyti Hello Cup menstruacinę taurelę gali čia.

Ar Tavo klausimas liko neatsakytas? Pasidalink juo komentaruose ir skaityk atsakymą jau netrukus arba kreipkis tiesiogiai labas[eta]pasgiedre.com.


Naujesnis įrašas


Palikti komentarą

Turėkite omenyje, jog komentarai iš pradžių peržiūrimi ir patvirtinami prieš publikuojant