Grąžinimas

Grąžinimas

Nekokybiškos prekės grąžinimas

Jeigu Jums buvo pristatyta netinkamos kokybės prekė, galite pasirinkti vieną iš šių kompensacijos būdų:

  1. Nekokybišką prekę pakeisti į kokybišką prekę
  2. Grąžinti nekokybišką prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

Prekės keitimas ir grąžinimas vyksta pardavėjo lėšomis. Grąžinamos prekės netinkama kokybė turi būti nulemta gamintojo ir nesusijusi su gavėjo veiksmais (pavyzdžiui, netyčiniu prekės sugadinimu).

Kokybiškos prekės grąžinimas 

Pagal šiuo metu galiojančius teisės aktus (LR Civilinį Kodeksą ir Mažmeninės prekybos taisykles), įsigiję prekių internetinėje parduotuvėje "Pas Giedrę", kai neturėjote galimybės gyvai apžiūrėti prekių ir įvertinti jų tinkamumo, Jūs galite grąžinti kokybišką prekę per 14 dienų nuo pristatymo dienos, išskyrus išimtį dėl supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių.

Dėmesio: kokybiškos kosmetikos priemonės nėrą grąžintinos. Jos nėra priimamos atgal į parduotuvę.

Jeigu norite grąžinti kokybišką prekę, turite per 14 dienų nuo grąžintinos prekės pristatymo dienos pranešti apie tai labas@pasgiedre.com, nurodant savo užsakymo numerį. El. paštu gausite adresą, kuriuo reikės išsiųsti grąžintinas prekes. Grąžinant kokybišką prekę, Jums tenka visos su jų grąžinimu susijusios transportavimo išlaidos. 

Galite grąžinti vieną ar kelias prekes iš savo užsakymo. Grąžinama prekė turi būti tvarkingoje originalioje pakuotėje. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos.

Norėdami grąžinti kokybišką prekę, turite ją tinkamos būklės pristatyti pardavėjui. Jeigu Jūs per klaidą gavote ne tą prekę, kurią užsakėte, tokios prekės grąžinimą apmokės pardavėjas.

Jeigu grąžinama prekė ar jos pakuotė turi pažeidimų, dėl kurių prekės nebėra galimybės parduoti už tokią pat pirkimo kainą, tokia prekė gali būti grąžinama tik bendru sutarimu su pardavėju.