Gražūs daiktai Tavo kasdieniams nuotykiams
Gražūs daiktai Tavo kasdieniams nuotykiams
Krepšelis 0

Pristatymas

Pristatymas

Rinkitės iš trijų prekių pristatymo būdų:

1. Nemokamas pristatymas gyvo susitikimo metu Vilniuje (Senamiestyje arba Naujamiestyje). Pasirinkus šį pristatymo būdą, prekes pristatysiu visiškai nemokamai. Po užsakymo pateikimo ir apmokėjimo, pati susisieksiu su Jumis asmeniškai ir susitarsime dėl prekių atsiėmimo laiko ir vietos.

2. Pristatymas Lietuvos paštu. Siuntas išsiunčiu per 48 valandas nuo apmokėjimo gavimo. Visos siuntos registruojamos Lietuvos pašte ir išsiunčiamos pirmenybiniu paštu užsakyme nurodytu adresu. Apie išsiųstas siuntas kartu su siuntos registracijos numeriu būsite informuoti užsakyme pateiktu el. paštu. Siuntos judėjimą galite sekti Lietuvos pašto puslapyje: https://www.post.lt/, po nuoroda "Siuntų paieška" įvedę savo siuntos numerį, gautą el. paštu.

Siuntos, sveriančios iki 1 kg, pristatymas kainuoja €3. Sunkesnės siuntos - €3,50. Išsirinkus prekių už €50 pristatymas Jums nekainuos.

3. Pristatymas LP Express paštomatu. Siuntas išsiunčiu per 48 valandas nuo apmokėjimo gavimo į arčiausiai Jūsų nurodyto adreso esantį LP Express paštomatą. Apie išsiųstas siuntas kartu su siuntos registracijos numeriu būsite informuoti užsakyme pateiktu el. paštu. Siuntai atkeliavus į paštomatą, esantį šalia Jūsų, papildomai būsite informuoti SMS žinute.

Siuntos pristatymas kainuoja €3,50. Išsirinkus prekių už €50 pristatymas Jums nekainuos.