Privatumo politika

Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Angl. cookies arba slapukai yra tekstiniai failai, kurie išsisaugo Jūsų interneto naršyklėje, Jums lankantis tam tikroje internetinėje svetainėje. Slapukai pagerina Jūsų naršymo patirtį. Išsaugoti slapukai atpažįsta Jūsų kompiuterį bei Jūsų nustatymus bei palengvina ir pagreitina naršymą interneto svetainėje.

Pasgiedre.com naudoja slapukus šiems tikslams

Saugumo slapukai apsaugo Jūsų duomenis.

Google Analytics ir Facebook pixel slapukai renka duomenis apie Jūsų naršymo elgseną. Jie kaupia informaciją, kokius puslapius aplankėte ir kokius produktus peržiūrėjote.

Apie Facebook pixel slapukų veikimą ir asmeninių duomenų apdorojimą galite daugiau sužinoti čia: Facebook Data Policy. Savo Facebook duomenų privatumą tvarkyti galite ir sekimo atsisakyti per Facebook Help Center.

Slapukų kontrolė

Jūs galite kontroliuoti ir pašalinti slapukus, jeigu to pageidaujate. Tai galite padaryti pakeisdami savo naršyklės nustatymus, pavyzdžiui nusistatydami, jog norite gauti pranešimą kas kartą, kai naudojamas naujas slapukas – taip galėsite pasirinkti, ar sutinkate su tuo slapuku, ar ne. Taip pat galite ištrinti Jūsų kompiuteryje sukauptus slapukus, o naršyklėje nustatyti, jog slapukai nebūtų kaupiami. Turėkite omenyje, jog tokiu atveju tam tikros internetinės svetainės paslaugos gali neveikti. 

Privatumo politika

Parduotuotuvė priklauso MB Pas Giedrę, įmonės kodas 305939290, PVM mokėtojo kodas LT100015274516, Gelvonų g. 21-16, Vilnius.

Susisiekti galite labas@pasgiedre.com. Visus būdus susisiekti rasite kontaktų skiltyje.

Mums rūpi Jūsų pasitikėjimas, privatumas ir duomenų saugumas. Kviečiame susipažinti su naudinga informacija elektroninės parduotuvės “Pas Giedrę” lankytojams ir pirkėjams.

Kokie asmens duomenys yra renkami http://pasgiedre.com

Vartotojo vardas ir pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris ir pristatymo adresas, kita papildoma informacija, susijusi su paslaugos atlikimu. Šiuos duomenis Jūs suteikiate savanoriškai, norėdami apsipirkti šioje parduotuvėje – tiek registruodamiesi, tiek apsipirkdami svečio teisėmis. Pirkėjo užsakymų istorija, el. pašto adresai registruojantis naujienlaiškiui yra saugomi šios parduotuvės duomenų bazėje. El. laiškai, dedikuoti labas@pasgiedre.com, yra saugomi Gmail platformoje.

Kaip šie duomenys renkami

Kliento duomenys gaunami tokiais būdais:

 • Kai registruojatės naujienlaiškiui pagrindiniame parduotuvės puslapyje
 • Kai atliekate užsakymą ir užpildote asmens duomenis svečio teisėmis
 • Kai registruojatės parduotuvėje ir sukuriate asmeninę pirkėjo paskyrą
 • Kai rašote el. laiškus labas@pasgiedre.com

Atlikdami užsakymą bei registruodamiesi parduotuvėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate dėl savo asmens duomenų apdorojimo, reikalingo parduotuvės teikiamoms paslaugoms suteikti.

Kokiais tikslais duomenys yra naudojami

Jūsų suteikti duomenys yra naudojami siekiant pristatyti užsakymą. Kontaktinė informacija, tokia kaip el. pašto adresas bei telefono numeris, yra naudojami siekiant susisiekti su Jumis, jeigu reikia išspręsti su užsakymu susijusius klausimus.

Jeigu savo el. pašto adresą suteikėte užsiregistruodami naujienlaiškiui, jis bus naudojamas marketingo tikslais siunčiant naujienlaiškius apie parduotuvės naujienas ir ypatingus pasiūlymus. Naujienlaiškyje visuomet suteikiama galimybė atsisakyti juos gauti toliau.

Kaip šie duomenys yra laikomi ir saugomi

Duomenys, patekę į http://pasgiedre.com yra laikomi atsižvelgiant į bendruosius saugumo reikalvimus. Turėkite omenyje, jog jokia informacija, keliaujanti internetu, nėra 100% saugi ir tik kiekvienas iš mūsų esame patys atsakingi, kokią informaciją suteikti, kokiems paslaugų teikėjams ir kiek jos suteikti.

Jokia informacija, susijusi su pirkėjo banko sąskaitos duomenimis, nėra pasiekiama šios parduotuvės valdytojams.

Kiek ilgai šie duomenys yra saugomi

Duomenų saugojimo trukmė priklauso nuo duomenų tipo:

 • Kliento registracijos informacija: tol, kol klientas yra aktyvus arba tol, kol nepareikalavo pašalinti jo duomenis ne vėliau kaip per 3 metus nuo paskutinio profilio aktyvumo
 • Užsakymų istorija: 5 metus arba tol, kol klientas pareikalaus duomenų ištrynimo
 • pašto žinutės: 2 metus
 • Užsiregistravus naujienlaiškiui: 2 metus arba tol, kol klientas pareikalaus duomenų ištrynimo

Kokiais atvejais duomenys perduodami tretiesiems asmenims

Asmens duomenys suteikiami tik tokioms trečiosioms šalims, kurių paslaugos reikalingos norint suteikti parduotuvės paslaugas šiems tikslams:

 • Užsakymų pristatymui
 • Naujienlaiškių siuntimui, jeigu sutikote pateikti savo el. pašto adresą naujienlaiškiams gauti
 • Duomenų bazės apdorojimui ir palaikymui

Jūsų kaip vartotojo teisės ir pasirinkimai, kuriuos galite daryti dėl Privatumo politikos

 • Galite koreguoti ir keisti asmeninę informaciją, kurią suteikėte savo profilyje
 • Galite reikalauti visiško Jūsų duomenų sunaikinimo iš šios parduotuvės
 • Galite reikalauti asmeninės informacijos ir sužinoti apie visus duomenis, kurie yra surinkti šios parduotuvės lankymo ir aspipirkimų metu

Pasiliekame teisę keisti slapukų ir privatumo politiką bet kuriuo metu. Jeigu turite klausimų, rašykite labas[eta]pasgiedre.com