Gimdos kaklelio aukštis – kaip jį pamatuoti?

Hello Cup menstruacinė taurelė žemas gimdos kaklelis

Kalbėdami apie gimdos kaklelį galime pavadinti jį žemu, vidutiniu arba aukštu. Gimdos kaklelio poziciją pravartu žinoti renkantis tinkamos formos ir dydžio menstruacinę taurelę. Be to, nuo gimdos kaklelio pozicijos gali priklausyti ir būdas, kuriuo geriausia Tau būtų įsidėti taurelę. Hello Cup sukūrė specialias žemam gimdo kakleliui skirtas menstruacines taureles, o standartinės Hello Cup menstruacinės taurelės sukurtos turinčioms vidutinio aukščio gimdos kaklelį. Be to, daugelis turinčių aukštą gimdos kaklelį dažniausiai taip pat patogiai naudojasi įprastomis Hello Cup taurelėmis.

Kaip pamatuoti gimdos kaklelio aukštį?

Pats procesas yra labai paprastas! Tiesiog sek toliau nurodyta instrukcija ir pasinaudok nurodytais skaičiais. Taip lengvai sužinosi, kokio aukščio yra Tavo gimdos kaklelis. Kad matavimo rezultatai būtų kuo tikslesni, matuokis mėnesinių metu. Tai labai lengva padaryti duše. Taigi:

  1. Gerai nusiplauk rankas.
  2. Mėnesinių metu įsikišk rodomąjį pirštą į makštį ir pajausk gimdą – ji jausis panašiai kaip nosies galiukas (apvali, standi ir švelniai minkšta).
  3. Įsidėmėk, kiek giliai įtilpo Tavo pirštas ir ištrauk jį. Prisimink arba pasižymėk, ties kuriuo tašku apčiuopei savo gimdą. O toliau labai pravers liniuotė.
  4. Pasižiūrėk, kokį ilgį gavai ir ką jis reiškia pagal gimdos kaklelio aukščio gidą, pateiktą žemiau.

Aukštas gimdos kaklelis

Apie 55 mm ir daugiau.

Nepasieki savo kaklelio arba jį sunku pasiekti? Didelė tikimybė, jog turi aukštą gimdos kaklelį. Daugeliui moterų su aukštu gimdos kakleliu tinka įprastos Hello Cup menstruacinės taurelės. Norint ją išsiimti mėnesinių metu, rekomenduojama pasinaudoti dubens raumenimis, kad šie padėtų išstumti taurelę žemyn. Jeigu Tavo gimdos kaklelis siekia 80 mm ir daugiau, paieškok specialiai aukštam gimdos kakleliui skirtų menstruacinių taurelių.

 

Vidutinio aukščio gimdos kaklelis 

Apie 45-55 mm.

Jeigu Tavo gimdos kaklelio aukštis yra vidutinis, būsi puiki kandidatė į standartinį Hello Cup menstruacinių taurelių asortimentą. Visą informaciją apie rekomenduojamą taurelės dydį rasi čia.

Žemas gimdos kaklelis

Apie 44 mm ir žemesnis.

Jei lengvai apčiuopi gimdą netoli įėjimo į makštį, tikėtina, jog turi žemą gimdos kaklelį. Daugeliu atveju tai reikš, jog standartinės menstruacinės taurelės gali būti ne visai patogios, nes taurelės uodegėlė gali likti kyšoti ir kelti diskomfortą. Jeigu turi žemą gimdos kaklelį, pasidairyk specialiai žemam gimdos kakleliui skirtų menstruacinių taurelių Hello Cup – jos yra be standartinės uodegėlės, taigi trumpesnės ir patogesnės žemą gimdos kaklelį turinčioms moterims.


Senesnis įrašas Naujesnis įrašas


Palikti komentarą

Turėkite omenyje, jog komentarai iš pradžių peržiūrimi ir patvirtinami prieš publikuojant